KÜNYE

Ticaret Ünvanı
Şükran Çapraz
Yayıncı
yuksekovahaber.com.tr
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü
Medeni Evin
Yazı İşleri Müdürü
Vural Erişmiş
Yönetim Yeri
Yeni Mah. Çevreyolu Cad. No:36/2 - Yüksekova / Hakkari
İletişim Telefonu
+90 541 941 25 07 - +90 543 849 33 64
Kurumsal E-Posta
[email protected]
Ulusal Elektronik Tebligat Sistemi Adresi
15422-24573-82179
Yer Sağlayıcı Ticaret Ünvanı
CM Bilişim
Yer Sağlayıcı Adresi
Nişantaş, Mehmetcik Sok. No:2 D:303 42060 Selçuklu / Konya

Hukuk Danışmanı
Av. Jindar Uçar

Reklam İşleri
Ömer Oğuz - +90 541 941 25 07

Basın Bülteni
Haber niteliği taşıdığını düşündüğünüz materyalleri bizimle [email protected] adresi üzerinden paylaşabilirsiniz. Gönderiniz uygun görülürse ilgili kategoride yayına alınacaktır.

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI: © Copyrigth 2024 yuksekovahaber.com.tr tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak hazırlanmış içeriğin tamamı telif hakları kapsamında yuksekovahaber.com.tr’ye aittir. Üretilmiş olan her türlü içerik 5846 numaralı telif yasası kapsamında korunmaktadır. Yazı, resim, ses, video gibi içeriklerin kopyalanması veya başka bir kanal aracılığı ile yayına sunulması suç teşkil etmektedir.

GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. yuksekovahaber.com.tr üzerinden yapacağınız kayıt ve yorum işlemlerinde kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

yuksekovahaber.com.tr’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili yuksekovahaber.com.tr, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on yuksekovahaber.com.tr. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on yuksekovahaber.com.tr are opened on a new page. yuksekovahaber.com.tr does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.

Ayrıntılar için tıklayın: Kullanım Şartları ve Gizlilik İlkeleri