![Yüksekova’da orta refüjlere atılan çöp ve kül tepkilere neden oluyor](https://d.yuksekovahaber.com.tr/news/277497.jpg)
|
Son Güncelleme: 09.06.2024 16:25
Yüksekova’da orta refüjlere atılan çöp ve kül tepkilere neden oluyor
Yüksekova'nın çarşı merkezinde, orta refüjlere atılan çöp ve kül, vatandaşların tepkisine neden oluyor.
Yüksekova'nın çarşı merkezindeki orta refüjlere vatandaşlar ve esnaf tarafından hem kül hem de çöp dökülüyor. Bu durum, çarşı merkezinde tepkiyle karşılanıyor. Çöp konteynerlerinin bulunmasına rağmen, insanlar orta refüjlere çöp ve kül dökmeye devam ediyor.
Çarşı merkezindeki bu çerçeve çevre kirliliğine ve görüntü kirliliğine neden oluyor. Yetkililerin bu konuda gerekli önlemleri alması ve vatandaşları çevre temizliği konusunda bilinçlendirmesi çağrısı yapıldı.
![](https://d.yuksekovahaber.com.tr/author/52_s.jpg)
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum