![Meclis üyeleri yol çalışmasını inceledi](https://d.yuksekovahaber.com.tr/news/142010.jpg)
|
Son Güncelleme: 25.06.2014 10:29
Meclis üyeleri yol çalışmasını inceledi
Hakkari İl Genel Meclisi üyeleri, Yüksekova'ya 20 kilometre uzaklıkta bulunan Sêgîzan (Cevizli) köyünde devam eden yol genişletme çalışmalarin inceledi.
YÜKSEKOVA - Hakkari İl Genel Meclisi üyeleri, Yüksekova'ya 20 kilometre uzaklıkta bulunan Sêgîzan (Cevizli) köyünde devam eden yol genişletme çalışmalarin inceledi.
İl Genel Meclisi Üyesi Samet Tekin, bundan sonra yapılacak bütün yol çalışmalarını yerinde inceleyeceklerini, sadece özel idare bünyesinde yapılan hizmetleri degil, ihaleye sunulan bütün çalışmaların takipçisi olacaklarını söyledi. Tekin; "Halkımız hizmetin en iyisine layıktır, biz de halkımıza layık olmaya çalışacağız" dedi.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.