İpekyolu Belediyesi Yeni Hizmet Binasına Taşınıyor

İpekyolu Belediyesi Yeni Hizmet Binasına Taşınıyor

Van’ın İpekyolu Belediyesi, yeni hizmet binasına taşınıyor.

Seçimlerin ardından göreve başlayan ve eski Bostaniçi Belediyesi’ne ait hizmet konteynırlarında ilçe halkına hizmet veren İpekyolu Belediyesi, yeni hizmet binasına taşınıyor. İpekyolu Caddesi üzerinde bulunan yeni hizmet binasının tadilat çalışmaları devam ederken, binaya ait yollarda ise asfaltlama çalışması yapıldı. Konuya ilişkin açıklamada bulunan İpekyolu Belediyesi Eş Başkanı Aygül Bidav, yeni hizmet binasının 1 Haziran itibari ile hizmete gireceğini ve bundan sonra tüm çalışmaların bu binada yapılacağını söyledi. Belediyenin kendisine ait yeni bir bina yapımı için de çalışma başlatacaklarını ifade eden Bidav, “Belediyemize ait yeni bir hizmet binasının yapımına kadar mevcut bu binada hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Bu da yaklaşık 1 ya da 2 yılda tamamlanacak bir proje. Halka en hızlı ve kaliteli bir biçimde modern bir hizmet binası yapacağız” dedi.

Mevcut hizmet binasının olmamasından kaynaklı hizmet anlamında kısa süreliğine de olsa gecikme yaşadıklarını dile getiren İpekyolu Belediyesi Eş Başkanı Veysel Keser, “Yeni hizmet binamıza taşınmakla beraber bu gecikmeyi ortadan kaldırarak çalışmalarımıza hızlı bir şekilde başlayacağız. Binamız 1 Haziran’da açılıyor. Yine hizmetlerin hızlı bir şekilde sürdürülmesi için birimlerin oluşturulmasına hız verdik. Bundan sonra öncelikli ve acil olan çalışmalara el atarak halkımıza hizmeti götüreceğiz” dedi.

İpekyolu Belediyesi Yeni Hizmet Binasına Taşınıyor

İpekyolu Belediyesi Yeni Hizmet Binasına Taşınıyor

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.