Hayri İnönü yeniden belediye başkan adayı oldu

Hayri İnönü yeniden belediye başkan adayı oldu

İnönü başkanlık için yeniden başvuru yaptı: Malları halkın hizmetine sunacağız!

Şişli Belediye’sinin mevcut Başkanı Hayri İnönü, 2019 yılında yapılacak yerel seçimlerde yeniden aday olmak için başvuru yaptı.

2014 yılından bu yana Belediye Başkanlığını yürüten İnönü, “Bugüne kadar sosyal demokrat bir belediyecilik anlayışıyla halkımıza hizmet verdik. Gencinden yaşlısına, kadınından erkeğine kadar her vatandaşımızın yanında olduk. Daha yaşanabilir, marka bir kent yaratmak için var gücümüzle çalıştık. 2019 yılında da yeniden göreve gelerek bu mücadelemizi tamamlayıp, bütün malları halkın hizmetine sunacağız” dedi.

İnönü yaptığı basın toplantısında, “Bizim işimiz şov değil, hizmet üretmek. Hizmet üretiyoruz diye de çıkıp davul zurna çalıp, bağıracak değiliz. Bu bizim görevimiz çünkü. Bu görev bilinci ile çalışmak, halka en doğru hizmeti sunmak ve ihtiyaçlarına yanıt vermek asıl hedefimiz. Zaten bütün gelişmiş ülkelerde de aynı yönetim anlayışı hakimdir. Hizmetin iyi değilse şovla halkın gözünü boyamaya çalışırsın” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.