![Hakkari’de Delege Seçimi Heyecanı](https://d.yuksekovahaber.com.tr/news/141994.jpg)
|
Son Güncelleme: 24.06.2014 20:09
Hakkari’de Delege Seçimi Heyecanı
Türkiye Yol İş Sendikası Van 2 Nolu Şube Başkanlığı 9. Olağan Genel Kurulu için Hakkari İl Özel İdaresi İşyeri Temsilciği’nde delege seçimi yapıldı.
- Türkiye Yol İş Sendikası Van 2 Nolu Şube Başkanlığı 9. Olağan Genel Kurulu için Hakkari İl Özel İdaresi İşyeri Temsilciği’nde delege seçimi yapıldı.
İl Özel İdaresi binasında tek liste halinde yapılan delege seçiminde divan heyetine Ferzende Birici, Vahdet Kılçap ve Mahmut Akdağ seçildi. 159 üyenin oy kullandığı delege seçiminde 146 oyla 16 delege seçildi.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.