Bahçeşehir Kolejinin Yüksekova Kampüsü için imzalar atıldı

Bahçeşehir Kolejinin Yüksekova Kampüsü için imzalar atıldı

6 bin metrekare alana kurulacak Bahçeşehir Koleji Yüksekova kampüsünde ana, ilk, orta ve lise kademeleri olacak.

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumlarının Başkanı (BUEK) Enver Yücel, beraberinde, Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ, Sosyal Medya ve Dijital Güvenlik Eğitim Araştırma Merkezi (SODİMER) Başkanı Levent Eraslan ile birlikte Yüksekova'ya gelmiş, ziyaretlerinin ardından ilçeye Bahçeşehir Koleji kurulması kararlaştırılmıştı.

İmzalar atıldı

Kararın ardından Yüksekovalı iş insanı Necip Baskın ile Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ arasında Bahçeşehir Kolejinin Yüksekova Kampüsünün 2023-2024 eğitim öğretim yılında açılması için karşılıklı imzalar atıldı. Yüksekova’da 6 bin metrekare alana kurulacak kampüste, ana, ilk, orta ve lise kademelerinin bulunacağı bildirildi.

'Hayali gerçekleştiriyoruz'

Şu an 65 ilde 143 kampüsle hizmet verdiklerini söyleyen Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ, “Kurucumuz Enver Yücel’in hayalini gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz. Eğitim adına Yüksekova’da yerel ortağımızla, çok güzel, verimli hizmetlerde bulunacağız. Ülkemizin her toprağında, batıdan doğuya, kuzeyden güneye eğitim adına ülkemize hizmet ediyoruz. Yüksekova’daki çocuklarımızın gelişimlerine katkıda bulunmak bizleri hem gururlandırıyor hem de heyecanlandırıyor.” dedi.

Etiketler : , ,

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum