Hakkarili Emrullah Armut madende mahsur kalmış

Manisa’nın Soma ilçesindeki özel bir şirkete ait kömür ocağında trafo patlaması nedeniyle meydana gelen faciada mahsur kalan işçiler arasında Hakkarili Emrullah Armut’un da bulunduğu öğrenildi.

ZEKİ DARA - YÜKSEKOVA HABER  

HAKKARİ - Soma ilçesinde dün meydana gelen ve bütün ülkeyi yasa boğan 238 kişinin hayatını kaybettiği yaklaşık 80 işçinin de yaralandığı açıklanırken, maden ocağında mahsur kalan 120 işçi arasında Hakkari nüfusuna kayıtlı Emrullah Armut isimli işçinin de bulunduğu öğrenildi. 

8 yıldır Soma’daki maden ocağında çalışan Armut’un dün sabah saatlerinde işe gittiği, patlamanın meydana geldiği saatlerde vardiyası biten Armut’tan bu saate kadar her hangi haber alınamadığı öğrenildi.

35 yaşında evli ve 2 çocuk babası olan Armut’un yakınlarının Hakkari’den Soma’ya hareket ettikleri öğrenilirken, Hakkari'de kalan yakınları ise Armut'tan ggelecek iyi haberi bekliyorlar. 

 

emrullaharmur.jpg

faşiste
 // acılı
madenlerde hep kürtler ölüyor diyen faşist varlık 274 say bakalım kaçı kürt. bari bundan sonra süzme ırkçı ve faşist olduğunu kabul et sağda solda faşizme karşı bilmem ne diye slogan atma.yaşasın kürt faşizmi diye haykır gerçekçi olsun...
15 Mayıs 2014 Perşembe 00:33
.....malesef
 // .....malesef
malesef umutlu bekleyiş an itibariyle bitti......
15 Mayıs 2014 Perşembe 00:05
allah rahmet eylesin
 // madenci
Allah ölen kardeşlerimizin kabrini cennet eylesin. Geride kalanlara sabırlar versin.böyle acı durumlarda da insan ne diyeceğini bilemiyor kelimeler düğümleniyor....
14 Mayıs 2014 Çarşamba 23:33