Eş başkanlar çalışmaları denetledi, parke taşı döşedi

Hakkari Belediyesi eş başkanları Dilek Hatipoğlu ve Nurullah Çiftçi, değişik mahallelerde devam eden çalışmaları yerinde denetleyerek işçilerle birlikte kilit taşı döşediler.

YÜKSEKOVA HABER

HAKKARİ - Eş başkanlar Hatipoğlu ve Çiftçi, Yeni Mahalle’de yapılan yol düzenleme çalışmalarını yerinde denetledikten sonra Biçer Mahallesi’ne geçerek burada yapılan yol onarım çalışmalarını da yerinde denetlediler.

Çalışmalar hakkında bilgi alan eş başkanlar işçilerle birlikte parke taşı döşediler. Eş Başkan Dilek Hatipoğlu, kendilerinin halka hizmet için var olduklarını söyledi. Hatipoğlu, “Tüm imkanlarımızı seferber ederek bu halkın hak ettiği hizmeti sunmaya çalışacağız. Çünkü Hakkari halklı hizmetin en iyisini hak ediyor. Şu anda Biçer Mahallesi’nde yeni yol açma çalışmamız devam ediyor. Bunun yanında çeşitli sebeplerden dolayı bozulan yolların da onarımı yapılıyor. Bildiğiniz gibi sanayi sitesine giden yol çok dardır. Biz bu yolun genişletilmesi için çalışmalar başlattık” dedi.

hatipoglu3-002.jpg

Hizmete yönelik ataklarının devam edeceğini ifade eden Hatipoğlu, “Sebze ve meyve hali inşaatı, otogar inşaatı yapımı, çarşı merkezindeki refüj yenileme çalışmalarımız devam ediyor. İçme suyu ihalesi ise 4 Haziran’da yapılacak. Bizleri çok yoğun bir çalışma bekliyor. Biz gecemizi gündüzümüze katarak hizmet etmeye çalışacağız. Fakat bu çalışmalarımızda bizlere en büyük desteği halkımızın vereceğine inanıyoruz. Bugüne kadar bizlere çalışmalarımız esnasında yardımcı olan, yol açma sırasında bize arazisini veren ve hatta evi yola denk gelip evini bile yıkan fedakar vatandaşlarımız var, bunlara tekrar tekrar teşekkür ediyoruz" dedi.

Eş Başkanlar Çalışmaları Denetledi, Parke Taşı Döşedi

tebrikler
 // colemerg
tebrikler dilek başkan, senin bu kenti adam edeceğine yürekten inanıyorum, dik dur eğilme...
05 Haziran 2014 Perşembe 08:54
göz boyama
 // şemzinanlı
Belediyelerinin en tabii görevleri bile haber olabiliyor bizim buralarda. Başkan önce Hakkariyi kent görünümüne çevirecek projeleri yapsın . Hala inekler çarşıda dolaşıyor. Çöpler meydanlarsda. Öyle taş döşemekle göz boyamasın......
05 Haziran 2014 Perşembe 08:40
olmaz
 // çiya
Sayın başkan bu kilit taşların artık miladı dolmuş,onların yerine güzel bir asfalt döşeseniz daha iyi olmaz mı,yani, aynı şeyleri yapıyorsunuz,vala biz galiba bedirhanoğlunu arayacağız gibi me geliyor,zaten yapmayı düşündüğünüz şeylerde onun projeleri değil mi yani,inşallah hayırlısı olsun,sayın başkan sizden tek bir ricam var,lütfen belediye çay bahçesini 10 yıldır işleten insan hakları başkanı ve kardeşlerinin üzerine tapolarsanız iyi olur çünkü o çay bahçesini hep onlar işletiyor vala iyi garibanlar ekmek bulamıyor onlar rantı götürüyor,...
05 Haziran 2014 Perşembe 08:15