1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Yüksekova'daki STK'lardan bayram mesajları
Yüksekova'daki STK'lardan bayram mesajları

Yüksekova'daki STK'lardan bayram mesajları

Yüksekova'daki bazı Sivil Toplum Kuruluşları'nın bayram mesajları.

A+A-

Abdurrahman Pınar - Yüksekova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı: Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dilerim.

Vedat Çoğaç - Yüksekova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı: Mübarek Ramazan Ayını geride bırakarak, paylaşma ve kardeşlik duygularının en yoğun yaşandığı bayrama ulaşmış bulunmaktayız. Ramazan Bayramının tüm insanlığın barış ve kardeşlik duygularının daha da güçlenmesine vesile olması dileğiyle. Sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu bayramlar geçirmenizi diliyor, sevgi ve selamlarımı sunuyorum.

Muharrem Tekin - Hakkari Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı: Huzur, bereket ve bolluk günlerinin yaşandığı bir ramazan ayını daha geride bırakırken, birlik ve beraberliğin, hoşgörünün olduğu Ramazan Bayramına ulaşmanın heyecanı ve sevinci içindeyiz. Bir yandan bayram sevincini yaşıyorken bir yandan da özellikle bölgemizde ve dünyanın farklı yerlerinde akan kan ve gözyaşı canımızı acıtıyor. İyiliği, sevgiyi, hoşgörüyü dilerken, çocuk istismarların çok yaşandığı, bebek yaşta çocukları canice katleden bireylerin hala aramızda oluğuna da üzülüyoruz. Bu bayramın, özellikle bölgemizde akan kanın durmasına, gözyaşların dinmesine, kadın cinayetlerinin son bulmasına, çocuk istismarları ve cinayetlerinin yaşanmamasına... Barışa, kardeşliğe ve huzura vesile olmasını temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, başta bütün Hakkarili hemşehrilerime ve bütün insanlığa, sağlık, mutluluk, huzur ve barış dolu bir ömür diliyor, Ramazan Bayramlarını kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Yavuz Özcan - Yüksekova Şoförler Odası Başkanı : Ramazan Bayramının ülkemiz ve dünya insanlığına barış, mutluluk getirmesi ve aydınlık yarınlara ulaşılması dileğiyle, Yüksekova Halkı başta olmak üzere tüm İslam aleminin bayramını kutlarım.

Sabahattin Kepenek - Yüksekova Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı: Bayramın tüm insanlığa huzur mutluluk ve hoşgörü  getirmesi dileğiyle... Halkımızın, esnaf ve sanatkarlarımızın bayramlarını kutlar, bu bayramın bol kazançlı günlere vesile olmasını temeni ederim. Selam ve saygılarımla...

Abdurrahman Tüner - SS.3 nolu Şehiriçi Motorlu Taşıyıcı Kooperatif Başkanı: Bize sevgimizi, birlik ve beraberliğimizi gösterme fırsatı veren bir Ramazan Bayramını daha hep birlikte kutluyoruz. Bayramlar; kardeşlik, sevgi ve hoşgörü ortamının yeniden tesis edilebilmesine imkan sağlayan müstesna günlerdir. Aile bağlarımızı güçlendiren mübarek Ramazan Bayramını kutluyor, sağlık ve huzur içerisinde sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz nice bayramlar temenni ediyorum.

Behcet Özdemir, SS 16 Nolu Öğrenci ve Personel Taşıma Kooperatifi Başkanı: Mübarek Ramazan Bayramı'nın halkımız, İslam alemi ve bütün insanlığa hayırlar getirmesini dilerim, başta öğrencilerimiz, velileri ve taşımacılarımız olmak üzere tüm halkımızın bayramını kutluyorum.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.