1. HABERLER

  2. İNTERNET DÜNYASI

  3. Tekne kiralamak ister misiniz
Tekne kiralamak ister misiniz

Tekne kiralamak ister misiniz

Hayatımızın en unutulmaz ve özel anlarını yıl içerisinde çok defa anarız ve bu anmaları da kimi zaman kutlamalarla taçlandırırız.

A+A-

 - Reklamdır - 

Bilinir ki bütün bu özel günlerin her birinin bir tarihi vardır ve bunlar yıllar geçse de hep aynı kalırlar. En özel günlerin kutlanması için de özel planlar yapılır ve tüm bu planlar belki haftalar belki de aylar öncesinden kararlaştırılır, planlanır. Bu böyledir çünkü kimse eksik olsun istemez. Araştırmalar, planlar yapılır, kafada tüm her şey oturtulur ve bunlara göre ilerleme kaydedilir. Hatta detaylar ince ince düşünülür ve hiçbir detay eksik kalsın istenmez. Yapılacak lan organizasyon ne olursa olsun tekne kiralama İstanbul ili yaşayanları için vazgeçilmez ve ret edilemez seçenekler arasındadır. Çünkü İstanbul eşsiz ve muhteşem bir şehirdir. Unutulmaz anlar Boğaz Turu İstanbul ile mümkündür ve gerçekten de hafızalara unutulmaz anlar, anılar kazandıracaktır. En kısa haliyle söyleyecek olursak da her türlü etkinlik, organizasyon, yılın her gününde ve her günün her saatinde yapılabilmekte ve firmamız Teknekiralama.com.tr ile kaliteli olarak mümkündür. Peki ya hangi etkinlikler düzenlenmekte ve firmamız sizlere nasıl fırsatlar sunmaktadır?

Evlilik Teklifleri

İnsanların hayatlarının döngüsünde var olan evlenmek, bir araya gelmek ve birleşmek kavramları için atılan adımların başlarında evlilik teklifleri bulunmaktadır. Her insan evlenme konusunu en az bir defa düşünmüştür ve belki de bununla alakalı hayaller kurmuştur. Sevgililik kavramlarından sonra evlilik yolunda atılan ilk adım evlilik teklifidir. Her insanın hayatı boyunca sınırlı sayıda, nadir olarak tatmış olduğu bu duygu için özel olsun isteyebilir. Bu anı ne olursa olsun ömür boyu hatırlayacaktır ve bunun gerçekten özel olmasını ister. Kiralık tekne İstanbul uygulayıcısı olan Teknekiralama.com.tr ile iletişime geçebilir ve tüm bunları güvenli bir hizmet ile yapabilirsiniz.

Sunulan bütün seçenekler arasında tekne seçimi yapabilmek de vardır ve davetli sayısınız belirlendikten sonra istediğiniz tekneyi seçme hakkı sizlere verilmektedir. İster loş müzik, kırmızılarla dolu, romantik mutlu bir ortam isterseniz de size özel bir çılgınlıkta eğlenceli evlilik teklifinde de bulunabilirsiniz. Tamamen özenle hazırlanmış masalarda özel köşelerde, İstanbul Boğazı sularında, deniz kokusu ve eşsiz şehir manzarası ile muhteşem bir ortam sizlerin olacak. Evlilik teklifi edilecek anı da isteklere göre belirleyebiliyorsunuz. İster Kız Kulesi yanından geçerken isterseniz de tam köprü altında yapabilirsiniz. Tüm bunları önceden belirleyerek planlayabilir ve anlaşabilirsiniz. Havai fişekler, lazerler ile de kutlamalar yapabilirsiniz. Tekneye binilecek olan saat, ayrılacağınız saat, her türlü detay planlanacak ve eksiksiz, problemsiz bir şekilde gece sonlanacaktır. Ayrıca tüm bunlar sonrası fiyatlandırma da yapılacak ve yeniden planlama yapılma hakkı tanınacaktır. Yani her şey isteklere göre olacaktır.

Yapılabilecek diğer organizasyonlar:

● Düğün

● Kına

● Nişan

● Akşam yemeği

● Mezuniyet

● Sevgililer günü

● İş toplantısı

● Kahvaltı

  • Sünnet

Tekne Seçme Fırsatı

Tekne kiralama İstanbul temsilcisi olarak Boğaz Turu İstanbul turlarımızda sizlere yapacağınız organizasyona, kişi sayısına vs. göre tekne seçme fırsatı da tanınmaktadır. İster iki kişilik isterseniz de 500 kişilik bir organizasyon yapabilirisiniz. Kişi sayısı, konsept, kişiler vs. bunların her birine göre tekne seçimleri mevcuttur ve özel etkinlikler, hizmetler ile de seçimler yaptırılabilmektedir. VIP seçimden ekonomik fiyatlı seçimlere kadar her türlüsü sizlerle olacaktır. Her türlü hizmet sizlere bırakılacaktır ve her türlü isteğe vs. göre yönlendirmeler gerçekleşecektir. Organizasyonda karar verildiğinde firmamız Teknekiralama.com.tr ile iletişime geçilebilir ve tüm detaylar öğrenilebilir. Siz hayal edin, gerisini bize bırakın!

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.