Seçim Süreci Meclisleri'nden forum çağrısı

Seçim Süreci Meclisleri'nden forum çağrısı

Seçim Süreci Meclisleri'nden forum çağrısı: Demokrat adaylarla baskıcı iktidara son verelim.

Seçim Süreci Meclisleri, yerel seçimlere yönelik bir forum çağrısı yaptı.

Yarın saat 15.00’te Kozyatağı Kültür Merkezi’nde düzenlenecek forum için yapılan çağrıda, “Gelin hep birlikte, yerel seçimlerde güçlerimizi birleştirelim. Hâlâ vakit var, hâlâ imkan var. Yeter ki bu ülkenin ve Türkiye halklarının çıkarlarını her şeyin üzerinde tutan, akılcı, ilkeli ve yerel yönetimlerde katılımcı demokrasiyi hayata geçirecek bir perspektifle bir araya gelinebilsin” denildi.

Çağrıda şu ifadelere yer verildi:

“Yerel yönetimlerde katılımcı demokrasiyi hayata geçirmek için tüm demokrasi güçlerini bir araya gelmeye çağırıyoruz. Çağrımız; tüm muhalefet güçlerinin ortaklaşabileceği, dürüst, şeffaf ve demokrat adaylarla yerel seçimlerde ülkedeki baskıcı, yoz iktidara bir son vermektir. Eğer muhalefet güçleri iktidarın fay hatlarıyla oynadığı kirli oyunlara bir kez olsun kanmaz. Mahalleden ilçeye, ilçeden ile, ilden ülkeye, demokrasiyi yeniden inşa etmek için hep birlikte…”

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.