1. HABERLER

  2. İNTERNET DÜNYASI

  3. Gelişen Vinç Teknolojisi Şimdi Türkiye’de
Gelişen Vinç Teknolojisi Şimdi Türkiye’de

Gelişen Vinç Teknolojisi Şimdi Türkiye’de

Değişen ve gelişen dünyanın, en iyi vinç markaları ve modellerini müşterilerimizle buluşturuyoruz.

A+A-

TTVinç farkıyla, uygun fiyata vinç çeşitlerini kiralama imkanı bulacağınız firmamız ihtiyacınız olan sektöre göre vinç teminatı sağlayacak ve kısa zamanda işlerinizin hızlanmasını sağlayacaktır. Profesyonel teknik ekip, dünyanın en iyi vinç markaları ve firmamız sayesinde gücünüze güç katın.

Vinç Çeşitleri Nelerdir?

Dünyanın her yerinde ağırlık ve yükseklik işlemleri için tercih edilen vinçler, gelişen teknolojiyle her yıl daha da kullanışlı bir forma girmiştir. Özellikle mobil, sabit ve teleskopik vinç modelleriyle iç ve dış mekanlarda kullanım olanakları sağlanmış, çeşit artıkça sektörlerde gelişme göstermiştir. Vinç çeşitleri;

● Sabit vinç modelleri

● Hiyap (Lastik tekerlekli)

● Ray üstü vinçler

● Kule vinçler

● Halatlı vinçler

  • Paletli Vinçler

Vinç Çeşitlerine Göre Kullanım Alanları

Vinç çeşitleri, kullanım alanlarına göre modellere ayrıldığı için firmamızdaki profesyonel teknik ekibimiz bu konuda size yardımcı olacaktır. Hiyap modelleri genellikle arazi koşullarına uygun geniş sanayi tesislerinde ve inşaat alanlarında kullanılabilmektedir. Paletli vinçler ve ray üstü vinçler depolama ya da istifleme alanında kullanımı kolay çeşitlerimizden biridir. Vinç çeşitlerine göre çalışma alanları sanayi, reklam, inşaat ve depolama olarak değişim göstermektedir.

Vinç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vinç kiralama işlemlerinde sizi yarı yolda bırakmayacak olan firmamız, kısa zamanda ihtiyacınız olan vinç modellini adresinize getirecektir. Firmamızdan vinç kiralarken yapmanız gereken kullanım alanınızı, ağırlık ve yükseklik ihtiyaçlarınızı söylemek olacaktır. Amacımız kullanılacak alan, taşınacak ağırlık ve ulaşılması gereken yükseklik hakkında bilgi edinmektir. Bu konuda ekip arkadaşlarımız adresinize gelerek, ihtiyacınız olan vinç konusunda da bilgilendirme yapacaktır.

Vinç Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vinçler operatörler tarafından, profesyonel sürücü kontrolünde kullanılması gereken araçlardan biridir. Vinçler her gün işe başlamadan önce iç mekanikleri ve dış denge durumları kontrol edilerek işe başlanması gereken makinelerdir. Bu nedenle profesyonel bir operatör, vinç denge, yağ ve motor durumlarını iş başlangıcında düzenli olarak kontrol etmeli ve bu konuda dikkatli olmalıdır.

TT Vinç ile Vinç Kiralama Seçenekleri Nasıl Belirlenir

Profesyonel vinç kiralama firmamız, tecrübeli ekip arkadaşlarımızın vinç kullanım alanlarına göre çeşitleriyle ilgili sizi bilgilendirecektir. İç ve dış alan kullanımlarında, yükseklik ve ağırlık kapsamında personelimiz tarafından bilgilendirilirsiniz.

Vinç Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Şeyler Nelerdir

Genellikle vinç modelleriyle ilgili markayı önemseyen müşterilerimiz vardır. Fakat markadan çok vincin motor gücü, eklemleri ve ağırlık tonaj kapasitesi önemlidir. 5 tonluk bir vinç modeli 10 tonluk bir ağırlığı kaldıramayacağı gibi tam tersi bir durumda gereksiz olabilmektedir. Bunun için vinç modelinin kullanım alanına ve tonajına dikkat edilmelidir.

Vinçler Kimler Tarafından Kullanılabilir

Vinçler operatör ehliyeti olan profesyonel sürücüler tarafından kullanılmaktadır. Vincin sadece kullanılması değil, günlük rutin kontrollerinin de yapılması iş başlangıcı ve iş güvenliği için önemlidir. Operatörler, günlük vinç bakımını yapar ve daha sonra vinç kullanımı için kullanım sahasında denemeler yapar.

Vinçler Hangi Yüksekliklerde Kullanılabilir

Vinçler tonaj değerlerine göre farklı yüksekliklere ulaşabilen iş makineleri arasında yer almaktadır. Gelişen teknolojiyle gün geçtikçe çeşitleri artan iş makinleri, en fazla 30 m yüksekliğe uzanabilmektedir. Yük diagramları ve metre ölçüleri değişiklik gösteren vinç modelleri, kullanım alanlarına göre esneklik ve kavrama açısından da idealdir.

Gelişen iş makinesini sektörünü takip eden TTVinç, müşterilerini memnun etmek için her zaman dünyanın en iyi markalarıyla çalışmaya özen göstermiştir. Bütün iş sektörlerine uygun vinç modellerinin bulunduğu firmamız, sizlere kısa zamanda istediğiniz vinç modeliyle çalışabilme fırsatı sunacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.