1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. Erdoğan'dan Akşener'e: Bunlar senin iyi günlerin
Erdoğan'dan Akşener'e: Bunlar senin iyi günlerin

Erdoğan'dan Akşener'e: Bunlar senin iyi günlerin

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meral Akşener'e ilişkin açıklama yaptı. 'Bunlar senin iyi günlerin' diyen Erdoğan, "Senin şimdi dirsek temasında olduğun Bay Kemal o şimdi milletvekilliğine güveniyor." dedi.

A+A-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Konya’da düzenlenen mitingde konuştu. Meral Akşener’e yönelik açıklamalarına devam eden Erdoğan, “Şu anda senin iyi günlerin sen Erdoğan’a söylememiş olduğu sözleri söylemiş gibi yaptın, asıl fatura sana kesilecek. Ben halkıma nasıl terörist derim? Bu ülkede adalet var gereken hesabı vereceksin dirsek temasında olduğun Bay Kemal vekilliğine güveniyor. ” dedi.

Erdoğan’ın açıklamaları şöyle;

BAY KEMAL MİLLETVEKİLLİĞİNE GÜVENİYOR: Şu anda senin iyi günlerin. Sen Tayyip Erdoğan’a söylemediği sözleri söylemiş gibi göstermek suretiyle zannettin ki fatura keseceksin. Asıl fatura sana kesilecek. Bu yurt konseyi hikayen. Öbür tarafta Cumhurbaşkanı’na attığın iftira. Ben halkıma nasıl terörist derim ya! Gereken hesabı vereceksin. Şimdi tabii korku bacağı sardı. Bu ülkede hukuk var. Senin şimdi dirsek temasında olduğun Bay Kemal o şimdi milletvekilliğine güveniyor. Onunla ilgili çalışmaları da avukatımla yargıya intikal etmek üzere yapıyorum. Biz teröristlerle el ele omuz omuza yürüyenlerin omuzunu sıvazlamayız. Bunlara gereken dersler verilecek. İnşallah seçimden sonra bir tarafta parlamento bir tarafta yargı üzerine üzerine gideceğiz.  Bu seçimi hiçbir alternatife dayalı olmadan sırf kızgınlıkla veya kırgınlıkla sandık hesaplaşmasına çevirmeyi düşünenler şu gerçeği aklından çıkarmamalıdır; böyle bir durumda asıl hesap, seçimden sonra Türkiye’den ve Türk milletinden, dışarıdakiler tarafından sorulacaktır. Kararlarımızı alır ve uygularken sadece kendi hissiyatımızı değil evlatlarımızın geleceğini de göz önünde bulundurmalıyız. Siyaset aynı zaman kızgın yürekleri soğutma işidir.

AK PARTİ’NİN KAPISINDAN İÇERİ YANLIŞ KİŞİ GİREMEZ:  Millete efendilik yapan hiç kimsenin bizimle yürümemiz mümkün değildir. Bunlar AK Parti’nin içinde yer alamaz. Hatalar olabilir ama AK Parti hiçbir zaman kişiliksiz partilerden biri haline dönüşmeyecek. AK Parti’nin kapısından içeri yanlış bir kişi giremez. Konya’ya 17 senede 51 katrilyon yatırım yaptık. Konya’ya iki devlet üniversitesini kazandırdık. Konya’da 2 millet bahçesi daha yapmak için çalışmalara başladık. 10 sağlık tesisinin yapımı sürüyor. Şehir hastanesi yüzde 60 bitmiş vaziyette.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.