Emin Yıldırım TEMA Vakfı'nın Hakkari temsilcisi oldu

Emin Yıldırım TEMA Vakfı'nın Hakkari temsilcisi oldu

Hakkari Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi olan Emin Yıldırım TEMA Vakfı Hakkari İl Temsilciliğine seçildi.

YÜKSEKOVA HABER

HAKKARİ - Ülke genelinde 500.000’i aşan gönüllüsüyle birlikte yaşam anlamına gelen toprağa sahip çıkan TEMA Vakfı’nı Hakkari’de temsil etmenin büyük sorumluluk olduğunu ifade eden Emin Yıldırım, TEMA’nın en büyük gücü her zaman gönüllüleri olmuştur dedi.

Yıldırım,” Sahip olduğu doğal varlıkları ile Hakkari’de sürdürülebilir yaşamı korumak üzere gönüllü ekibim ile birlikte var gücümüzle çalışacağız. Minik TEMA, Yavru TEMA ve Genç TEMA gruplarını oluşturacak olup gönüllü sayımızı artırıp ilimize doğa ve çevre konusunda en üst düzeyde katkı sağlayacağız. Bunun için de her zaman daha çok gönüllüye ihtiyacımız var. Herkesi TEMA gönüllüsü olmaya ve destek vermeye çağırıyoruz” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.