Çatak Milli Eğitim Müdürü Taş Göreve Başladı

Çatak Milli Eğitim Müdürü Taş Göreve Başladı

Van’ın Çatak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Taş, göreve başladı.

VAN - Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürüten Mehmet Yaman’ın yerine, Atatürk Ortaokul Müdürü olarak görev yapan Mehmet Salih Taş atandı. Ataması yapılan Çatak İlçe Milli Eğitim Müdürü Taş, yeni görevine başladı. Okul müdürleri ve öğretmenler, İlçe Milli Eğitim Müdürü Taş’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

MEHMET SALİH TAŞ KİMDİR?

13 Şubat 1974 yılında Van’ın Çatak ilçesinde dünyaya gelen Taş, ilk öğrenimini Atatürk İlkokulu’nda, ortaokulu Çatak Ortaokulu’nda ve liseyi ise Çatak Lisesi’nde tamamladı. 1991 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Giresun Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü’nü kazanan ve 1995 yılında buradan mezun olan Taş, 11 Eylül 1995 tarihinde Ordu Gölköy Güzelyayla İlköğretim Okulu’na atanarak öğretmenlik hayatına başladı. Burada 2 yıl çalıştıktan sonra rotasyon ile Van’ın Çatak ilçesindeki Atatürk İlköğretim Okulu’na atanan Taş, 20 Haziran 2000 tarihinde Konalga Hayati Kapukaya Okulu’nda kurucu müdürlük yaptı. Öğretmenevi, Halk Eğitim Merkezi ve Kayaboğaz İlkokulu’nda müdürlük görevi de yürüten Taş, bugün Çatak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başladı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.