Arin bebek 2,5 kilo vermiş!

Arin bebek 2,5 kilo vermiş!

Arin Yılmaz kilo kaybı yaşıyor. Bakanlık Yılmaz'ın çocuk esirgeme kurumuna verilmesini önerdi.

Urfa T 2 Nolu Cezaevi’nde annesi Esma Yılmaz ile birlikte kalan 14 aylık astım hastası Arin Yılmaz’ın kilo kaybının artarak devam ettiği ve astım krizleri sırasında gözlerinde kayma, gözaltılarında morarma belirtileri başladı.

Cezaevindeki eşi ve kızını 20 Eylül tarihinde ziyaret eden Mihdi Yılmaz, “Arin durumunda farklı bir şey yok. Hastalığı her geçen gün ilerliyor. Eşime doktorlar ilaçların kemik erimesine neden olduğunu söylemesi ardından Arin’e ilaçlarını annesi vermiyor. Arin’i dün gördüğümde hasta olduğu belliydi hiç normal bir çocuk gibi görünmüyordu” dedi.

‘İKİ HAFTA DA BİR BUÇUK KİLO VERMİŞ’

Eşinin Arin’e astım krizi geldiğinde burnunun kızardığını, gözlerinin altı morardığını ve gözlerinde kayma başladığını söylediğini belirten Yılmaz, şöyle devam etti: “Yürümeye başladığı için artık krizler artmış. Zorlandığı için saçlarını çekmeye başlamış. Kilo kaybı çok fazla, iki hafta da bir buçuk kilo vermiş. Zaten Arin o kadar zayıflamış ki tanınmayacak durumda. Çocuğa daha önce bir yaşındayken, bir buçuk yaşındaki bebek elbiseleri gönderiyordum; şimdi ise 6 aylık bebek elbiseleri gönderiyorum.”

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.