Amed Spor'a kötü haber

Amed Spor'a kötü haber

Türkiye Futbol Federasyonu Uyuşmazlık Çözüm Kurulu, Amed Sportif Faaliyetlerin eski teknik direktörü Ahmet Akcan'ın açtığı davayı karara bağladı.

TFF Tahkim Kurulu 18 Ekim 2018 günlü (54) sayılı toplantısında gündemindeki dosyaları inceleyerek önemli bir kararları aldı.

Teknik adam Ahmet Akcan'ın Amed Sportif Faaliyetler Kulübü Derneği ile arasındaki uyuşmazlığa ilişkin Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun 05.07.2018 tarih ve E.2018/273 - K.2018/250 sayılı kararına itirazı incelendi.

Yapılan müzakere neticesinde; davacının itirazının kabulü ile Uyuşmazlık Çözüm Kurulu kararında yazılı olan davacı alacağının, 98 bin TL olarak düzeltilmesine karar verdi. Uyuşmazlık Çözüm Kurulu, ayrıca değişen alacak miktarına göre faiz, harç, yargılama gideri, vekalet ücretinin ve diğer hususların gerekçeli kararda belirtilmesine, oyçokluğu ile karar verdiğini duyurdu.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.