Ahmet Kural hakkındaki soruşturmanın genişletilmesi talep edildi

Ahmet Kural hakkındaki soruşturmanın genişletilmesi talep edildi

Oyuncu Ahmet Kural hakkında şarkıcı Sıla Gençoğlu'nu darp ettiği iddiasıyla açılan soruşturmanın dosyası, Uzlaştırma Bürosu tarafından Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Bürosu'na gönderildi.

Oyuncu Ahmet Kural’ın şarkıcı Sıla Gençoğlu’nun darp ettiği suçlamasıyla açılan soruşturma dosyası, Uzlaştırma Bürosu’ndan Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Bürosu’na geri gönderildi.

Şarkıcı Sıla Gençoğlu, oyuncu Ahmet Kural’dan darp, cebir ve psikolojik şiddet gördüğü gerekçesiyle şikayetçi olmuştu. Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Bürosu Savcılığı da “Kasten yaralama”, “Tehdit”, “Hakaret” suçlarından yürütülen soruşturma  dosyasını, Uzlaştırma Bürosu’na göndermişti. Uzlaşıp uzlaşmadıkları sorulan taraflardan Gençoğlu, uzlaşma teklifini reddetti.

Ahmet Kural’ın avukatı, kavganın yan binadan duyulamayacağına ilişkin bilirkişi raporunu Uzlaştırma Bürosu’na sundu. Rapor ve yeni görüntüleri delil olarak kabul eden büro, soruşturmanın genişletilmesi talebiyle dosyayı yeniden Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Bürosu Savcılığı’na yolladı. (DHA)

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.