Yalçın Akdoğan: Yusuf orada kendini savunuyor!

Başbakanlık Müşaviri Yusuf Yerkel'le ilgili Başbakan Erdoğan'ın başdanışmanı ve AKP Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan'dan ilginç bir açıklama yaptı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte Soma’ya yaptığı ziyaret sırasında bir Somalı vatandaşı tekmelerken çekilen fotoğrafları sosyal medyada paylaşım rekorları kıran ve dünya basınında geniş yer bulan Başbakanlık Müşaviri Yusuf Yerkel'le ilgili Başbakan Erdoğan'ın başdanışmanı ve AKP Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan'dan açıklama geldi. 

''KENDİNİ SAVUNDU'' 

Yusuf Yerkel'in linç edilmek istendiğini iddia eden Akdoğan, "Araçları tekmeleyen ve ekibi linç etmek isteyenlere karşı Yusuf Yerkel’in kendini savunması çok farklı şekilde yansıtılmıştır" ifadesini kullandı.

Akdoğan, Star Gazetesi'ndeki köşesinde şunları yazdı: 

"Olayı ve yaşananları objektif şekilde dünyaya aktarmak yerine tek tek bazı fotoğraf kareleri üzerinden hükümete yönelik büyük bir kalkışma olduğu izlenimi uyandırmaya çalışan medya kuruluşları da aynı sorumsuzluğa ortaktır. 


Acılı aileleri dinlemek için halkın içine karışan Başbakan Erdoğan’a bazı örgüt mensuplarının tahrikiyle gerçekleşen münferit tepkiler Başbakanlık ekibine yönelik fiili saldırıya dönüşmüştür. Araçları tekmeleyen ve ekibi linç etmek isteyenlere karşı Yusuf Yerkel’in kendini savunması çok farklı şekilde yansıtılmıştır. Tek bir fotoğraf karesiyle olayın tamamını anlamak mümkün değildir."

biz çok iyi tanıyoruz bunları
 // wani
biz çok iyi tanıyoruz bunları 12 yaşındaki uğura 13 kurşun sıktılar ardındanda mahkemeleri kara verdi çocuk katilleri kendini savunmuş (fıtratlarında vardır)...
16 Mayıs 2014 Cuma 14:10
HAK ETTİ
 // OREMARİ
OKADAR ACI VE ÖLÜM VARKEN ADAM ORAYA PROVAKASYONA GELMİŞ MADENCİLERLE HİÇBİR ALAKASI YOK DAYAĞI HAK ETMİŞ...
16 Mayıs 2014 Cuma 14:09
Br
 // Hak
Kürdlerin Brina Reş=Faşizm dedikleri bu olsa gerek....
16 Mayıs 2014 Cuma 11:33