Van'da Ciğeristan ve Künefe merkezi açıldı

Mersin usulü ciğer ve Hatay künefesinin bir arada satıldığı Ciğeristan ve künefe Merkezi Van'da açıldı.

YÜKSEKOVA HABER

VAN -  Van'ın en işlek Caddelerinden biri olan Meraşal Fevzi Çakmak Caddesi üzerindeki Lütfi Savur İş Merkezinde Ciğeristan ve Künefe merkezi açıldı.  Açıldığı ilk günden beri Vanlıların gözde mekanı olan işyerinde her türlü ızgara çeşidinin yanı sıra Mersin usulü şiş çiğer ve diğer kebap çeşitleri ile hizmet veriliyor. 

Her türlü salata ve soğuk sıcak meze çeşidinin de bulunduğu Çiğeristan ve Künefe merkezinde ünlü Hatay Künefesi de bulmak mümkün, 

10 kişiyi istidam ettiklerini anlatan işyeri sahibi Ercan Adıyaman, Mersin usulü çiğer şiş ve Hatay Künefesi ile Vanlılara hizmet vermeye çalıştıklarını söyledi. 

 Ev ve işyerlerine spariş yaptıklarını belirten Adıyaman, 0545 645 07 05 özel spariş hattı ile Vanlılara hizmet vermeye hazır olduklarını kaydetti. 

3-557.jpg

1-20160727144613.jpg

2-845.jpg

 // Roj
Hocam on yıldır mersindeyim mekan sahibiyim lakin mersin usulü ciğeri ilk defa gördüm merak ettim bu sektörde ki mekan sahibi arkadaşlarımızı da aradım lakin böyle bir durum yok bu arkadaşları da söylemek boynumuzun borcu olsun Ciğerci bahattin , Ciğerci yakup ve Sabah et lokantası artık siz düşünün bunlar trilyonluk mekanlar ama bu mersin usulü cigerden haberdar değiller. Mersinde sadece tantuni kültürü vardır saygılar. .....
28 Temmuz 2016 01:37