Tübitak, Başbakan’ın Ses Kayıtlarının 'Montaj' Olduğunu Açıkladı

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na TÜBİTAK tarafından gönderilern bilirkişi raporunda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a ait olduğu iddia edilen ses kayıtlarının 'montaj' olduğunu belirtildi.

TÜBİTAK'ın Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderdiği Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a ait olduğu iddiasıyla internet ortamında yayımlanan ses kayıtlarıyla ilgli açıklamada söz konusu kayıtların 'montaj' olduğunu bildirdi.

TÜBİTAK, internette yer alan ve Erdoğan’a ait olduğu ileri sürülen ses kayıtlarıyla ilgili çalışmasını tamamladı. Bilirkişilerce yapılan çalışma sonucu, söz konusu ses kayıtlarının montaj olduğu tespit edildi.

Savcılığa gönderilen raporda, kaydın çok sayıda farklı kayıttan yararlanılarak oluşturulduğu, çok sayıda kelimenin de parçalanmış hecelerden oluşturulduğu bilgisi yer aldı.

offf...
 // gelisiguzel
tabi yaa ne diyecekti ki baska tubitakcagizim elbet montaj diyecek neticede TUBIT-AKP...ne olacak bu halimiz bilinmez valla bindik bir alamete gidiyoz kiyamete..ulkedeki en prestijli egitim kurumunun dustugu hale bak yazik cooook yazik......
06 Haziran 2014 Cuma 21:51
TUB
 // Xelil
Bilimsel olması gereken bir kuruma cahil cuhela takımı monte edilirse verecekleri görüşlerde elbetteki montaj olur. Adam konuşmasını inkar etmiyor bunlar montaj diyor. Adında bilim kelimesi olan ancak bu güne kadar bilim adına hiç bir şey üretmeyen bu kurumun verdiği bütün görüşler de montajdır....
06 Haziran 2014 Cuma 20:38