Rektör Ceylan'dan Soma açıklaması

Hakkari Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ebubekir Ceylan yaptığı yazılı açıklamada, Manisa'nın Soma ilçesinde meydana gelen kömür madeni kazasında çok sayıda vatandaşın yaşamını yitirdiğini ve birçok madencinin de ocakta mahsur kaldığını kaydedildi.

YÜKSEKOVA HABER 

HAKKARİ - Açıklamada, "Milletimizi derinden üzen kazada yaşamını yitiren madenci kardeşlerimize üniversitem ve şahsım adına Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralananlara acil şifalar diler, göçük altında kurtarılmayı bekleyen madencilerimizden sevindirici haberlerin gelmesini yürekten temenni ederim. Hakkari Üniversitesinin tüm çalışanları, öğrencileri ve öğretim kadrosu Soma halkının ve milletimizin derin acısını yüreğinde taşıyor. Yüreğimiz Soma için atıyor. Faciada hayatını kaybedenlerin yakınlarının yürek acısını bizler de paylaşıyoruz. Hepimizin başı sağ olsun" ifadelerine yer verildi.

rektör efendi...
 // sipan
Rektör Efendi... eminim o işçiler o madende değil de Hakkari Üniversitesinde olselerdi Devlete; PKK lileri, Cemaate: AKP.lileri ve AKP:ye de cemaatçileri temizledim derdin... bu insanların ölümüne bile üzüldüğünü zannetmiyorum formalitede olsun diye açıklama yapmışsın... çünkü Hakkari üniversitesinde yaptığın kumpaslarla öyle bir VİCDANA sahip olmadığını göstermişsin......
15 Mayıs 2014 Perşembe 09:38
hele bak sen
 // Hamza mamoste
Ilginc ilk defa rektör icraat yaptı. Biraz masraflı olmuş olmasın. .....
14 Mayıs 2014 Çarşamba 18:55