Polis Ağrı’da bir genci başından vurdu

Seçim güvenliği bahanesiyle 12 bin polisin takviye edildiği Ağrı'da gençler ile polis arasında kavga çıktı. Çıkan kavgada bir polis Tamer Turar adlı gence ateş ederek başından yaraladı.

Edinilen bilgilere göre Ağrı’da Cumhuriyet caddesinde BDP künyesini boynuna takan gençlerin önünü kesen gençler ile polisler arasında çıkan gerginlik kavgaya dönüştü.

Kavgada bir polis beylik silahını Turgut Tutar adında gencin kafasına dayayarak ateş etmesi sunucu Tutal yararlandı.Turar Ağrı Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Bununla da yetinmeyen polisler müdahale etmeye çalışan esnafların üzerine de ateş açtı.

Bu sırada polislerin silahlı saldırısından kaçan bir genç BDP seçim bürosuna sığındı. Polislerin genci gözaltına almak istemesi BDP’liler ile polis arasında da kavgaya neden oldu.

BDP seçim bürosunda yaşanan kavga BDP Ağrı yöneticilerinin araya girmesi ile sona ererken, kente gerginlik devam ediyor.ANF

ATIŞ DERSLERİ YERİNE İNSANLIK DERSLERİ
 // Akdağ..
Polis eğitim okullarında ''İSABETLİ ATIŞLAR'' yerine müfredata birazcık da ''İNSANLIK'' derslerine yoğunlaşılırsa hergün başından vurulan bir gencin dramı haberleriyle bu kadar hırpalanmaz bu ülke..Acınız acımızdır,çok geçmiş olsun..Allah'tan acil şifalar dilerim.....
24 Mayıs 2014 Cumartesi 20:55
öğrenci
 // hakkari
ismi tamer mi yoksa turgut mu ????...
24 Mayıs 2014 Cumartesi 20:40