Liseli Gençler Balkonda Seks Yaparken 6'ncı Kattan Betona Çakıldı

'Kalburüstü semtlerinden' birindeki bir apartmanın 6'ncı katındaki balkonda seks yapan liseli gençler dengelerini kaybedip düşerek beton zemine çakıldı.

LONDRA -  Daily Mail'de yer alan habere göre, İngiltere'nin en pahalı özel okullarından biri olan ve daha çok zengin yabancı çocuklarının rağbet ettiği Özel Bellerbys College'ta okuyan 19 yaşındaki Rus Anastasia Tutik ile 18 yaşındaki Meksikalı Miguel, dönem sınavlarının tamamlanması dolayısıyla Londra'nın güneydoğusundaki Debdford semtinde Thame nehrinin kıyısındaki bir apartmanda arkadaşlarının verdiği partiye katıldı.

Dairede verilen partide tanıştıkları belirtilen liseli gençler alkol aldıktan sonra balkona çıkarak seks yapmaya başladı. Görgü tanıklarının ifadesine göre, işi fantezi noktasına götüren Miguel, genç kızı bir ara kollarından tutup balkonun trabzanına çıkardı. Bu halde seks yapmaya devam eden çift bir anda dengelerini kaybederek 6'ncı kattan havuzun yanındaki beton zemine kurşun gibi çakıldı. Polis yaklaşık 20 metreden betona çakılarak kan gölü içinde kalan gençlerin anında hayatını kaybettiğini bildirdi.