İstanbul'da ev baskınları: 6 BDP'li genç gözaltına alındı

İstanbul'da bu sabah saatlerinde AKP polisleri tarafından düzenlenen ev baskınlarında BDP Gençlik Meclisi üyesi 6 kişi gözaltına alındı.

İSTANBUL - İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi'ne bağlı polisler Çekmeköy ve Sancaktepe'de birçok eve baskın düzenlendi. Baskınlarda en az  6 BDP İstanbul Gençlik Meclisi üyesinin gözaltına alındığı öğrenildi.

Çekmeköy'de yapılan operasyonda BDP Gençlik Meclisi üyeleri Mesut Ateş, Deniz Sarıgül, Abdulbaki Yeşilırmak, Adem Kaya ve Eyüp Ateş'in gözaltına alındığı öğrenilirken, Sancaktepe'de ise Barış isimli bir gencin gözaltına alındığı bilgisine ulaşıldı.

BARIŞ MI ? SAV......MI?
 // xemgir- DILGEŞ
sevgili okuyucu arkadaşlar IDİ BESE (YETER ARTIK)bildiğiniz gibi s vaş kelimesini artık telefuz etmeyelim sayısı binlerce ödün vermiş bu halk bir daha barışı hayallarla değil gerçeklerle yaşasın.......
25 Mayıs 2014 Pazar 14:17
BARIŞMI? SAVAŞ MI?
 // xemgir DİILGEŞ
Halk süreçtende bıktı .niye nasıl diyeceksiniz .her şey açık ve net.kısaca 1 kaç örnek :kalekollar operasyonlar ,gözaltılar,hırsızlıklar,yağmalamalar vs.....başını alıp gidiyor.birçok yönetici,yetkili ,görevli ,esnafı kendi memleketinde şehrinde köyünde artık iş yapmazoldu halk ümitsiz perişan kendi ve çocoklarının geleceği için çok endişeli çünkü devletine millet vekiline avukatına bakıyor bunlardan barış hozur sevgi saygı birlik ve beraberlik bekliyorken herşey tam tersine işliyor.bu nereye kadar böyle devam edecek bilinmiyor.Geçmişten bu güne değin kanlar düküldü ,yürekler yandı,feryatlar doyuldu göz yaşları akıtıldı.umarım aklidengesi bozulmamış, vicdanı kararmamış içinde az bi insan sevgisi olan her kimse artık tek( devm.var)...
25 Mayıs 2014 Pazar 13:40