Hakkari'ye 'çöp kutusu'

Hakkari Belediyesi, cadde ve sokaklara üzerinde Kürtçe 'Hakkari Belediyesi' yazılı 150 çöp kutusu koydu.

HAKKARİ - Yerel seçimleri kazandıktan sonra belediye cadde, sokak ve bazı binaların dış yüzeylerini basınçlı suyla yıkatan belediye temizlik çalışmaların sürdürüyor. Eş Başkanlar Hatipoğlu ve Nurullah Çiftçi kent merkezindeki caddere konulan ve üzerinde Kürtçe 'Hakkari Belediyesi' Türkçe ise, 'Çevremizi Temiz tutalım' yazılı çöp kutularılarını yerinde inceleyip Belediye Çevre ve Temizlik işleri Müdürü Naif Yaşar'dan bilgi aldı.

Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Belediye Eş Başkanı Hatipoğlu, Hakkari'nin hak ettiği hizmete ve temizliğe kavuşması için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyledi. Hatipoğlu, "2 aydır Belediye Başkanlığı görevini eş başkan arkadaşımızla birlikte yürütüyoruz. Bizler istiyoruz ki, Hakkari'ye en güzel değişiklikleri yapalım. Hizmet için adımları attık. Çöp kutuları da çevre temizliği açısından büyük önem arz ediyor. Biz Belediye olarak çevre temizliğine önem veriyoruz. Halkımızdan da bu duyarlılığı bekliyoruz.Şu an kent merkezine 150 adet çöp kutusu bıraktık. Daha sonraki aşamalarda da mahallelere yapacağız.Halkımız için elimizden geleni yapacağız" dedi.

Hakkari'ye 'çöp kutusu'

Hakkari'ye 'çöp kutusu'

Hakkari'ye 'çöp kutusu'

BASARİLAR
 // vatandas
GERCEKTENDE KÜCÜK OLSA GÜZEL SEYLER HAYİRİLİSİ AKP ÜLKE GENELİNDE OY ORANİN ARTİS NEDENİ BELEDYECİLİKTE YAPTİGİ CALİSİMALARDAN KAYNAKLANİR. HİZ METİ SUNDUGUN ZAMAN SİYASET ARKASİNDAN GELİR HER ZAMAN SÖYLEMİSİMDİR . ÖNCE HİZMET SONRA SİYASET .. GECEN DÖNENLERDE BELEDYECİLİK ANLAMİ SİFİRDİ SAYİN DEMİRTAS HAKARİ MİLET VEKİLİYDİ HEMDE GENEL BASKANDİ BİR ARPA BOYU HİZMET BİLE YAPMADİLAR. KONUSMAYA GELİNCEDE SARK BÜLBÜLÜ GİBİYDİ MASALAH SİMDİDE KENDİSİ DİYOR DOGA SPORLARİNA ADAMİS . SAYİN DEMİRTAS GİT ELAZZİGDAN MİLET VEKİLLİGİNE GİR SANA OY BİLE VERMEZLER 2 DÖNEM BOYUNCA HAKARİLİLERİN SİRTİNDAN GECİNİDİN YAPTİGİN YANLİS POLİTİKALAR YÜZÜNDEN SADECE SİYASETTEN BASKA BİR SEY YAPMADİN B...
24 Mayıs 2014 Cumartesi 14:35
AMA NEYE
 // GÜZEL
vallah kaçıncısı oldu çöp kutusu AMA MALESEF BU KONUDA BIZ HALK OLARAK ÇOK BILINÇSIZ HAREKET EDIYOZ...
23 Mayıs 2014 Cuma 19:10
yaw ayıptır
 // iki gezgin
yaw ayıptır yapmayın böyle haberler, haberciliğin neresindesiniz siz!...
23 Mayıs 2014 Cuma 19:05