Hakkarili Emrullah Armut'un cenazesine ulaşıldı

Manisa’nın Soma ilçesindeki Maden faciasında hayatını kaybedenler arasında bulunan Hakkarili Emrullah Armut'un cenazesi ailesi tarafından teslim alındı.

YÜKSEKOVA HABER

HAKKARİ - Soma ilçesinde meydana gelen ve bütün ülkeyi yasa boğan maden faciasında mahsur kalan 120 işçi arasında olduğu bildirilen Hakkari nüfusuna kayıtlı Emrullah Armut'tan acı haber geldi.

8 yıldır Soma’daki maden ocağında çalışan Armut’tan haber alınmaması üzerine Soma'ya giden ailesi acı haberi aldı. Evli ve 2 çocuk babası olan 35 yaşındaki Armut’un cenazesinin bugün uçakla Van'a oradan da karayolu ile Hakkari'ye getirilerek Yukarı Mezran mahallesi mezarlığında toprağa verilecek.

yazık çok yazık
 // Gökmen
Ülkenin her köşesinden yüzlerce gariban..hepsi aynı dert için yan yana geldiler.yine yan yana gömüldüler.şimdi türk kürt şu bu ne kadar anlamsız geliyor değil mi??Mekanlarınız cennet olsun......
16 Mayıs 2014 Cuma 07:10
hakkarili
 // hakkarili
evet akp nin hicmi suçu yok var adam tek başına kimseyi tanımıyor dinlemiyor muhalafetin chp kim dtp kim mhp kim kafasına estigi gibi gidiyor bu işin içindende bi güzel sıyrılıp çıkacak ve hepimiz öylece bakacaz olanda bu ölenlere ve ailelerine olacak çok acı bi durum allahım kimseye vermesin...
15 Mayıs 2014 Perşembe 14:26
insan hayati hiçe sayildi
 // aciyla eriyen çocuk
emin olun kendini insan olarak hiseden her kes bu aciyi hiseder titrer ve aciyla erir......
15 Mayıs 2014 Perşembe 12:18