Hakkari'de yol yapım çalışmaları

HAKKARİ'nin Biçer Mahallesi Bajer mevkisinde oturanlar yola kavuştu.

HAKKARİ - Hakkari'nin Biçer Mahalllesi sınırlarındaki, 40 hanenin bulunduğu Bajer mevkisindeki yol sorunu Hakkari Belediyesi tarafından çözüldü.

Belediye Meclis üyeleriyle birlikte yol çalışmalarının bulunduğu bölgede incelemelerde bulunan Hakkari Belediye Eş Başkanı Nurullah Çiftçi, Biçer Mahallesine bağlı Bajer mevkisinin kurulduğundan bu yana ilk kez yola kavuştuğunu söyledi. Çiftçi, çalışmalara başladıklarını ve en kısa zamanda yolu tamamlayarak vatandaşın hizmetine sunacaklarını belirterek şöyle konuştu:

"Burada yaşayan kardeşlerimiz, özellikle kış aylarında büyük sıkıntı yaşıyordu. Bu sıkıntılarını dikkate alarak yol çalışmalarına başladık. Yaklaşık bir kilometrelik yolu olmayan bölümü yaptıktan sonra mahalle yolu ile bağlantıyı sağlayacağız. Bu bölgede yaklaşık 40 ev var. Kışın hastalarını sedye ile gelip, götürüyorlardı. Burası yaklaşık 80 yıllık bir mahalledir. İlk kez yola kavuştular"

Hakkari'de yol yapım çalışmaları

Hakkari'de yol yapım çalışmaları

yol henüz yok
 // cebrail daş
Ben mahale sakinlerinden haberi okudum haberde gördüm ki ilk kez yola kavuştular diyorlar yol yok hala nedense nerde bu yol ........?...
24 Mayıs 2014 Cumartesi 12:05
hakkari
 // alinnaz
başkanım allah yardımcınız olsun halkın desteğide sizinle olsun ki hakkariyi güzeleştirelim herkes üstüne düşeni yapıyor yol kunusunda arsasını verenlerden allah razı olsun biz herzman yanınzda olcaz başarılar başkanımıza da teşekür ederiz...
22 Mayıs 2014 Perşembe 18:45
...
 // dılşat
ha gayret........
22 Mayıs 2014 Perşembe 14:09