Hakkari Kız Teknik Meslek Lisesi mezuniyet töreni

Atatürk Kültür merkezinde Hakkari Kız Teknik Meslek Lisesi'nde okuyan 170 öğrenci için mezuniyet töreni düzenlendi. Tören büyük ilgi gördü.

KADİR KAYA - YÜKSEKOVA HABER

HAKKARİ - Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen mezuniyet törenine, Hakkari Milli Eğitim Müdür Vekili Bünyamin Tekin, Milli Eğitim Şube Müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Halk oyunları ekibinin gösterisi ile başlayan mezuniyet töreni, kız öğrencilerin seslendirdiği Türkçe ve Kürtçe şarkılarla devam etti.

Kız Teknik Meslek Lisesi'ni birincilikle bitiren Hivi İhtiyatoğlu'nun mezuniyet belgesi ve başarı plaketi Milli Eğitim Müdür Vekili Bünyamin Tekin tarafından verilirken, diğer öğrenciler ise mezuniyet belgelerini, Milli Eğitim yetkilileri ve okul müdürlerinin elinden aldı. Belgelerini alan öğrenciler, keplerini hep birlikte havaya atıp mezuniyetin mutluluğunu yaşadı.

3-139.jpg

4-062.jpg

5-033.jpg

2-208.jpg

1-334.jpg

idareci olmak
 // efsane merzanlı
sevgili suvar hoca ve ekibi sizleri canı gönülden kutluyorum.özverili sabırlı ve tafafsız duruşunuzla eğitim dünyasını kattığınız bu bu anlamlı başarınızdan dolayı bir hakkarili olarak başarılarınızın devamını diliyorum.sevgilerimle...
11 Haziran 2014 Çarşamba 17:22