Eş Başkanlardan Esnaf Ziyareti

Muş’un Varto Belediyesi eş başkanları Sabite Ekinci ve Hüseyin Güneş, kaldırım işgallerine karşı alınan yeni tedbirlerle ilgili esnafları ziyaret etti.

MUŞ - Sabite Ekinci ve Hüseyin Güneş, beraberlerindeki belediye encümenleri, zabıta, temizlik ve fen işleri amirleri ile birlikte esnafı ziyaret ederek, kaldırım ve çöplerle ilgili bilgilendirdiler.

İlçe merkezindeki tüm esnafı ziyaret eden eş başkanlar, caddelerin daha güzel görünmesi için kaldırım işgallerine son verilmesi gerektiğini belirterek, kaldırımların yayalara ait olduğunu ve her kesin bu hakka saygı göstermesi gerektiğini söylediler.

Ziyaret sırasında kaldırım işgalleri ve çöple ilgili alınan yeni tedbirler ile ilgili hazırlanan bilgilendirme bildirileri de esnafa dağıtıldı.

Eş Başkanlardan Esnaf Ziyareti

Eş Başkanlardan Esnaf Ziyareti

önce hizmet
 // Geverli
SAYİN BASKANLAR NE OLDU BİR TÜURLU OLMADİ BU KALDİRİMLAR BAKİN VARTO BELEDYESİ NASİL CALİSİYOR DARİSİ GEVERİN BASİNA BU CÖP SORUNUNUDA BİR CÖZÜN ALAH ASKİNA...
24 Mayıs 2014 Cumartesi 14:27
DİYARBAKIR
 // diyarbakır
Kaldırım uygulaması sırası acaba diyarbakıra ne zaman gelecek...
24 Mayıs 2014 Cumartesi 11:35
darısı hakkarilerin başina
 // hakkarili
ha ama sizde u cehver yok cünki manfaat yokde hakkari eşbaşkanları sizide görelim kaldırımları temizleyin kaldırım yok yolda kaldırım ve park olmuş hane bir garaj yaptınız carşi merkezinde müni bisler orda olacaktı onuda kendinize kiraye verdi,niz...
23 Mayıs 2014 Cuma 19:39