AKP'li vekilden 'oy pusulalı' tweet!

AKP Urfa Milletvekili Abdulkadir Emin Önen, sosyal medya sitesi twitterdan, üzerinde '10 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanlığı Oy Pusulası' yazılı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafının altında 'evet' yazılı temsili oy pusulası fotoğrafı paylaştı.
AKP'li Milletvekili Abdulkadir Emin Önen, twitterda 'eminonen' hesabından, 'Cumhurbaşkanlığı seçiminde oy pusulasında adayların resmi olacak.' diye takipçilerine paylaşımda bulundu.
 
Önen, paylaşımına üzerinde '10 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanlığı Oy Pusulası' yazılı fotoğrafta ekledi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül ve Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nun fotoğrafının üzerine yer aldığı temsili oy pusulasında, Başbakan Erdoğan'ın fotoğrafının altında 'evet' mührünün yer aldığı görüldü. 

Milletvekili Önen'in yaptığı bu paylaşım, takipçileri tarafından da paylaşıldı. 

 

Teyyar
 // Xelil
AKP nin Agiri hezimetini güya yanlış adaya bağlayan, insanların öldüğü, sebze meyve bahçelerinin çamura battığı sel felaketini bile Ağustos bereketi olarak açıklayan Şamil Tayyarın AKP Cumhurbaşkanı adayı gösterilmesi lazım. Çünkü konuşmaları, yorum ve analizleri ile bu makamı en fazla o hak ediyor....
06 Haziran 2014 Cuma 22:09