AKP Amed İl Teşkilatı görevden alındı

Amed AKP il teşkilatı genel merkezin isteği doğrultusunda toplu halde istifa etti. İl Başkanı Avukat Aydın Altaç, genel merkezin isteği ve bilgisi dahilinde istifalarını sunduklarını söyledi.

AKP genel merkezinden Amed'e gelen yöneticilerin hazırladığı rapor kapsamında, aralarında AKP Amed İl Başkanı Aydın Altaç'ın da olduğu teşkilatın istifası istendi. Genel merkezin isteği doğrultusunda Aydın Altaç ile il teşkilatı istifalarını genel merkeze sundu. Altaç, geçen yıl ocak ayında İl Başkanı Halid Advan'ın genel merkez tarafından görevinden alınmasından sonra il başkanlığı görevine atanmıştı. Genel merkez tarafından bir çalışma yürütüldüğünü ve genel merkezin isteği doğrultusunda istifalarını verdiklerini kaydeden Altaç, "Biz istifamızı verdik. Genel merkez bundan sonra takdir hakkını kullanacak. Partiliyiz, halen burdayız. Nasıl bir görev verilirse hem ilimize, hemde ülkemize hizmet için çabamızı gayretimizi ortaya koyacağız. Biz genel merkezin bilgisi dahilinde istifalarını kendilerine sunduk. Genel merkez teşkilatları gözden geçiriyor" dedi.

 

X
 // Reşit
Sn Dicleye verilen oylar çalınarak vekilsiz vekil yapılam onat istifa etmelidir. Erdemlik ancak böyle olur. Yoksa Ankara istiyor diye istifa etmekte en ufak bir erdemlik yok bilakis kuklalığın tescili var....
01 Haziran 2014 Pazar 13:08