Akdoğan: Sivilleri katletmek insanlığa savaş açmaktır

Başbakan Yardımcısı Akdoğan, İstiklal Caddesi’ndeki saldırıyla ilgili “Terör insanlık değerlerini öldürür, masum sivilleri katletmek, insanlığa savaş açmaktır. Terörün her türlüsünü lanetliyorum” dedi.

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, İstanbul Beyoğlu İstiklal Caddesi’ndeki gerçekleştirilen bombalı saldırı sonrası açıklama yaptı.

Akdoğan, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından “Terör insanlık değerlerini öldürür, masum sivilleri katletmek, insanlığa savaş açmaktır. Terörün her türlüsünü lanetliyorum.” diye yazdı.

akdogan ve terörizim
 // aksak
Akdogan terörizmi lanetledigini ve sivil halki öldürdüğünü söyluyor, BENDE teröru lanetliyorum, terör devletten gelse dahi, acaba akdoganda lanetliyormu? Hayir devler terör yapinca o terör sayilmazSE ELERDIR ISID TERÖR ÖRGUTINE HER YARDIMI VEREN HÜKÜMET SIMDIDE EKTIGINI BICIYOR.ONUN DISINDA KURDISTANIN HER YERINDE YAPILAN DEVLET KATLIAMLARINDAN HIC BAKQN BAHS ETMEK ISTEMIYOR, VE UTANMADAN DESTEK VERDIKLERI ISID terör örgü turkiyedeki faaliyetlerine devam eder de kurt halkina yapilan devlet katliamlarina halk uyanmaya ve sokaklara cikmaya baslar, turkiye ektigini biciyor, BOL URUNLER..DILERIM...
20 Mart 2016 Pazar 02:34